En Sevilen Organik Ürünler

Sofralarınızın lezzetini Essen Organik Gıda ürünleri ile taçlandırın.

Tarladan, sofranıza organik lezzetler

EcoCert sertifikalı doğal, katkısız ve organik ürünleri tarladan sofranıza; sevgiyle ve özenle üreterek getiriyoruz. Kaliteli ve sağlıklı yaşamın yolunun organik gıda tüketmekten geçtiğini biliyoruz. Çocuklarımıza temiz ve sağlıklı bir gelecek bırakmanın gayesi ve çabasıyla İyi Tarım ve Organik Tarım projelerine öncülük ediyoruz. Organik Tarım ve İyi Tarım projeleri sayesinde yalnızca insan sağlığını değil, aynı zamanda yaşam alanımız olan dünyanın da korunmasına yardımcı oluyoruz. Sağlıklı ürünlerin organik tarımla birlikte mümkün olabileceği ve toprak verimliliğinin de organik tarım politikaları ile artmasıyla yeni nesillerin daha sağlıklı gıda tüketmesi için organik yaşama katkıda bulunuyoruz.

~ Organik Gıda Nedir? ~

Kontrollü ve Sertifikalı Üretim

Bir tarım ürününün ya da bir gıda ürününün organik ürün olarak adlandırılması için; yetiştirilmesinde ve üretim sürecinde hiçbir kimyasal maddenin kullanılmaması gerekir. Organik gıdalar "Pestisit" içermeyen yani bitkileri zararlılardan koruma amaçlı kullanılan kimyasallar olmadan üretilir ve işlenir. Toprağında dahi yalnızca doğal gübre kullanılır. Essen Organik tüm bu süreçleri tarladan sofranıza kadar 18 yıllık tecrübesi ve uzman ekibiyle güvenle üretmektedir.

Organik Sertifikalı

Essen Organik'ten aldığınız tüm ürünler EcoCert Organik Ürün sertifikasına sahiptir.

Güvenli Alışveriş

Kişisel verilerinizi SSL Güvenlik Sertifikamız ile güvence altında tutuyoruz.

Kolay Ödeme

EFT - Havale ya da Kredi Kartı ("iyzico Ödeme Güvencesi")

Ücretsiz Kargo

500 TL ve üzeri tüm siparişlerde Ücretsiz Kargo

Ürünlerimiz

Sağlığına önem veren ORGANİK besin severlere özel ürün gruplarımız...

Sizin İçin Üretiyoruz

Essen Organik kalitesiyle sizin markanız adına fason üretim yapıyoruz.

AR-GE

Essen Organik, organik gıda üretimi aşamalarında her geçen yıl yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile organik ürün yetiştiriciliği ve üretimi sürecinde sizin adınıza geliştirmelere ve daha kaliteli organik ürün çalışmalarını dikkatle sürdürür.

Uzman Bilgisi

Essen Organik, organik üretim konusunda alanında uzman kadrosuyla, organik ürünlerin topraktan ambalaja giriş sürecinde ürün sahibi prensibinde; en iyi organik ürünü sizin markanızla hazırlar.

Sürekli Tedarik

Organik üretim sürecinde ham madde ve içerik girdileri Essen Organik tarafından mevsimsel olarak planlanır ve sizin adınıza takip edilir.

Sertifikalı Üretim

Yapılacak üretimin tüm aşamalarında kullanılan hammadde ve proses yasal kurallara ve kalite standartlarına uygundur.

Yasal İzin, Bildirim ve Analizler

Essen Organik'ten alacağınız tüm organik ürünlerde gerekli yasal izinler alınmış, bildirimleri ilgili mercilere yapılmış ve ürün analizleri Essen Organik tarafından yaptırılmıştır.

İyi Üretim Uygulamaları (GMP)

Organik gıda üretimlerinin tüm aşamalarında Essen Organik iyi üretim uygulamaları sürecini (GMP) özenle ve dikkatle yürütür. Böylece sizin markanızla üretilen her organik ürün koruyucu önlemleri alınmış standartlara uygundur.

~ Bizden Bilgiler ~

Organik gıda hakkında bilgiler için bizi takipte kalın...

1.

Tarımsal Üretim

Aşağıdaki butona tıklayarak 'Tarımsal Üretim' detaylarını inceleyebilir ve formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2.

Fabrika Üretim

Aşağıdaki butona tıklayarak 'Fabrika Üretim' detaylarını inceleyebilir ve formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3.

Size Özel Üretim

Aşağıdaki butona tıklayarak 'Size Özel Üretim' detaylarını inceleyebilir ve formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.