ESSEN ORGANİK

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için çalışıyoruz.

Amacımız

15 yıllık tecrübesiyle Organik gıda konusunda alanında uzman kadrosuyla en değerlilerimiz çocuklarımıza ve sizlere en iyi ve en güvenilir ürünü sunmak için çabalamaktayız. Organik tarıma yıllar önce inanarak başladık ve bu inancımızın her gün artarak devam etmesi ile siz değerli tüketicilerimizin mutfaklarında yer almaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Gıda, Tarım ve hayvancılığın tüm insanlar için vazgeçilmez ögeler olduğunu bilerek ve bu ögelerin, kimyasallar ile kirletilip sağlığımızı tehdit eder hale gelmesine dur diyerek tüm insalığa doğal, sağlıklı ve organik ürünler sunmak için çabalamaktır.

Vizyonumuz

Gelişen teknolojiler ve bilgi birikimimiz ile öncelikle ülkemizde "Organik Gıda" tüketimini yaygınlaştırmak ve ulaşılabilir kılmak, daha sonra ise dünya çapında adımızdan söz ettirerek, sağlıklı nesillerin yetişmesinde fayda sağlamaktır.

~ Essen Organik ~

Sertifikalarımız

~ Essen Organik ~

Basında Biz

~ Bizden Bilgiler ~

Organik gıda hakkında bilgiler için bizi takipte kalın...

1.

Tarımsal Üretim

Aşağıdaki butona tıklayarak 'Tarımsal Üretim' detaylarını inceleyebilir ve formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2.

Fabrika Üretim

Aşağıdaki butona tıklayarak 'Fabrika Üretim' detaylarını inceleyebilir ve formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3.

Size Özel Üretim

Aşağıdaki butona tıklayarak 'Size Özel Üretim' detaylarını inceleyebilir ve formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.